Movies
Ratings
385
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 2.5