Titles you rated
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 0.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0