Movies
Ratings
315
The GodfatherRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
RockyRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 5.0
The MissionRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Eternity and a DayRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.0
RushRated ★ 5.0