Series
Ratings
51
Junji Ito CollectionRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Gourmet Road Season 2Rated ★ 3.0
Tong: MemoriesRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Between Friendship and LoveRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5