Series
Ratings
13
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Dash & LilyRated ★ 4.0
The DecameronRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0