Movies
Ratings
486
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 1.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5