Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5