Titles you rated
Ted LassoRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.5
SeeRated ★ 3.5
SeeRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 2.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Be with YouRated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.5