Movies
Ratings
368
BarbieRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5- Musical RedbookRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
HuntRated ★ 2.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 0.5- HeroRated ★ 2.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The Card CounterRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0