Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Electric StateRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
UprisingRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
The Platform 2Rated ★ 2.5