Titles you rated
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
YamakasiRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0