Movies
Ratings
1207
SicarioRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5
The KingRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
LincolnRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
RampageRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5