Movies
Ratings
2003
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
BossRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
The Greatest HitsRated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5