Titles you rated
The MartianRated ★ 5.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Crows ExplodeRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
No EscapeRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Hitman: Agent 47Rated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
LucyRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 3.0