Titles you rated
Handsome SiblingsRated ★ 5.0
Who Am I?Rated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
TimecrimesRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0
The CondemnedRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
RockyRated ★ 5.0
Premium RushRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.0
HostageRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The RecruitRated ★ 5.0
Shoot 'Em UpRated ★ 5.0