Movies
Ratings
32
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0