Movies
Ratings
32
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0