Titles you rated
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
Addams Family ValuesRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
HeroRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Love on DeliveryRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 3.5
RevolverRated ★ 3.0- Look Out Officer!Rated ★ 3.0
Fight Back to SchoolRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0