Movies
Ratings
95- Take OffRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.0
MontageRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 0.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 4.5