Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
BigRated ★ 1.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5