Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
High KickRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0