Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
SignalRated ★ 2.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Rosy LoversRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0