Titles you rated
Children...Rated ★ 2.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 0.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 1.5
PadakRated ★ 0.5
Monster HouseRated ★ 0.5
101 DalmatiansRated ★ 1.5
AnnabelleRated ★ 0.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 0.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 2.5
Lump of SugarRated ★ 0.5- The Last RideRated ★ 2.5
pace makerRated ★ 1.5
The SilencedRated ★ 1.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0