Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 3.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 1.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
The Vision of EscaflownrRated ★ 3.5
xxxHOLiCRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5