Movies
Ratings
304
ArrivalRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 3.0
I OriginsRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0