Titles you rated
WestworldRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5- GokusenRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0