Titles you rated
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0