Titles you rated
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5- Best Mistake - Director's CutRated ★ 2.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
Best Mistake Season 2 - Director's CutRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Love&JoyRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0