Movies
Ratings
681
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 0.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
TenetRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
RadiusRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0