Titles you rated
The HostRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0