Titles you rated
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0