Titles you rated
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5