Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.5
Psycho GoremanRated ★ 3.5
Army of DarknessRated ★ 4.5
Drag Me to HellRated ★ 2.0
Ensemble Stars !! -Road to Show--Rated ★ 1.5
Om Shanti OmRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
HalloweenRated ★ 4.0
HalloweenRated ★ 3.5
OnwardRated ★ 3.0
Lupin III The First THE FIRSTRated ★ 2.5
The Mad MonkRated ★ 0.5
Justice, My Foot!Rated ★ 2.0
The God of CookeryRated ★ 4.0
Love on DeliveryRated ★ 5.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0