Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
OasisRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 1.0
The Happy LifeRated ★ 2.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Railroad ManRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0