Movies
Ratings
28
Extreme JobRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 5.0
Barely LethalRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Fall in Love at First KissRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0