Titles you rated
SkyfallRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5