Series
Ratings
21- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- Ultrman 80Rated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0