Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
- PilotRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
365 DaysRated ★ 2.0
CodaRated ★ 3.0- Hansan ReduxRated ★ 3.5
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5