Titles you rated
Heliography of MemoriesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Run All NightRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
The GreyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 4.0