Movies
Ratings
101
CloserRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
ClickRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5