Titles you rated
Ted 2Rated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
[REC]³ GenesisRated ★ 3.5
[REC] 4: ApocalypseRated ★ 2.0
The TreacherousRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
RinguRated ★ 3.0
JakartaRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.5
Open CityRated ★ 3.0
Penny PinchersRated ★ 2.0
The Expendables 2Rated ★ 2.0
You Are My PetRated ★ 1.5
PainedRated ★ 0.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 1.5
SkyfallRated ★ 4.0
Venus TalkRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.0