Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Road No. 1Rated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.5
- FamilyRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5