Series
Ratings
84
Fight For My WayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 1.5
Yong PalRated ★ 4.5
Dr. JinRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0