Movies
Ratings
941
BelovedRated ★ 3.0
Across the UniverseRated ★ 3.0
How to Eat Fried WormsRated ★ 2.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 2.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: HerRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
AtonementRated ★ 4.5
Paris or PerishRated ★ 2.0
Citizen DogRated ★ 3.5
The Triplets of BellevilleRated ★ 4.0
SéraphineRated ★ 4.0
The September IssueRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 3.5
Welcome to the SouthRated ★ 3.5
White GodRated ★ 3.0
Le HavreRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The CobblerRated ★ 2.5