Movies
Ratings
85
HolidayRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
HostelRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
BlindRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5