Movies
Ratings
215
La La LandRated ★ 3.0
Faces PlacesRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
BeginnersRated ★ 3.5
Annie HallRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
Lovers of the Arctic CircleRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 2.0
Buffalo '66Rated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.0
Jazz on a Summer's DayRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 3.5
My Blueberry NightsRated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 4.0