Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 4.0