Titles you rated
The Man Who Stole The SunRated ★ 4.0
A SeparationRated ★ 3.5
The Last Picture ShowRated ★ 4.5
The Third ManRated ★ 4.0
Man with a Movie CameraRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
Journey to ItalyRated ★ 5.0
StromboliRated ★ 4.0
Germany Year ZeroRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
ZRated ★ 4.0
Past and PresentRated ★ 4.5
A Talking PictureRated ★ 3.5
Voyage to the Beginning of the WorldRated ★ 3.5
The ConventRated ★ 3.5
Benilde or The Virgin MotherRated ★ 3.5
Central StationRated ★ 3.5