Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
City of Life and DeathRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Hot FuzzRated ★ 4.0
HuntRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5