Titles you rated
CoralineRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
3670Rated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
First SummerRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 4.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5